website templates

ALLINTECH Bilişim Hizmetleri, 

ALLINTECH Bilişim Hizmetleri 26 yıllık bilgi ve tecrübe ile Elektronik tabanlı teknolojileri ve Sistem entegrasyonu anlamındaki yüksek katma değerli ürünlerini yurt içi , yurt dışı müşterilerine anahtar teslim çözümler olarak sunmaktadır.  

Uçtan uca mühendislik alt yapısının tüm detaylarını pratik yönetim zekasıyla birleştirip müşterilerimize sunmaktayız. Müşteri memnuniyetini arttıran ve tercih sebebi olan ürün çözümlerimiz, kısa sürede farklı sektörlerde önemli referanslarımızın oluşmasını sağlamıştır. 

ALLINTECH Bilişim Hizmetleri müşterilerine “Maximum Katma değer” yaratma hedefi ile çalışmalarına ilk günkü heyecan ile yatırımlarına devam etmektedir.

Teknolojik çözümler barındıran ürünlerimizin tamamı endüstriyel tasarım çalışmaları, yazılım ve donanım içerikli çalışmaların mükemmel bir ahenk ve uyumu sonucu oluşmaktadır.

Ürün tedarik ve üretiminde önem verdiğimiz ve hiç bir ticari kaygı taşımadan hedeflediğimiz konu, müşterilerimizin satın aldığı ürünlerin en az Servis ve Bakım ihtiyacı ile hizmet sağlamasıdır.
 
Böylelikle sistemlerimiz uzun yıllar boyunca en az hizmet kesintisi, minimum servis-bakım mantığı ile  müşterilerimizin haklı beğenisine sahip olacaktır. 

ALLINTECH Bilişim Hizmetleri olarak Türkiye geneline yaygınlaşmış 39 Bölge ofisimizle Satış sonrası Servis & Bakım & Kurulum hizmetlerini kısa sürelerde etkin şekilde ve kayda değer SLA başarı oranları ile sağlamaktayız.

Müşterilerimiz tüm Servis taleplerini web tabanlı, eğitim gerektirmeyen, firmamızın yerli çözümü olan "ServisPlanla" ürünümüzle yardım masalarımıza iletmektedir. Tüm taleplerini anlık olarak her aşamasıyla takip ve raporlayabilmektedirler. 

Adres
Yeşilbağlar Mh. Selvili Sk.
Beyaz Ofis no:2-2/4
Pendik / İstanbul

İletişim
destek: destek@all-in-tech.com.tr 
Telefon: +90 216 599 06 65