website creation software


Q-Intech

Müşteri akış yönetim sistemi

Sıra olan heryerde, karışıklığı önlemek için, müşteri memnuniyetini sağlamak için, çalışanların performansını ölçerek daha iyi hizmet verilmesini sağlamak için, ideal çözümdür.

Sistemin donanım bileşenleri

Q-Kiosk

Standart kiosklarımıza, 2" bilet yazıcı eklenmiş ürünlerdir. Bu kiosklara istenirse müşteri tanımlama amaçlı, kart okuyucu eklenebilir. 

LED göstergeler

Tüm gişelerde ve Ana gösterge olarak kullanılan ürünlerdir. Ürünler genel olarak latin karakterlerini gösterebilir, istenen renkte veya 3 renkli olarak kullanılabilir.

LCD göstergeler

PC tabanlı olarak sisteme bağlanan monitör, büyük boy LCD panel gibi ürünlerdir. Üzerlerinde çalışan özel bir yazılım ile Ana gösterge veya Gişe göstergesi fonksiyonlarını sağlar. 

Elektronik Ding Dong

Sistemden her çağrı ile bir ses vererek sesli uyarı sağlayan donanımdır. Standart Ding Dong sesi verebildiği gibi sesli olarak çağrı bilgisini seslendirebilir. 

Mobirise

Sistemin temel  yazılım bileşenleri

Sunucu uygulaması

Sistemin kurulu olduğu ortamda tüm çevre donanım ve yazılım birimlerinin yönetiminden sorumludur.  Merkez veritabanına veri transferinden sorumludur.

Çağrı terminali

Standart fonksiyonları ile belirlenen çağrı algoritmalarına uygun olarak üretilen biletleri çağırır. Standart dışı ihtiyaçlara göre özelleştirilebilir.

Bilet üretimi

Q-Kiosk ile kullanılan Kiosk arayüz yazılımı ile belirlenen algoritmalarla uygun olarak bilet üretilir. Bilet tamamı ile düzenlenebilir, özelleştirilebilir.

Merkezi yönetim ve raporlama

Sistemin tüm parametreleri merkezi olarak konfigure edilir. 
Sistemin tüm izleme ve raporlama alt yapısı bu yazılım içerisinden yapılır. Tamamen WEB tabanlı bir uygulamadır.

Mobirise

Sistem mimarisi

Mobirise

Adres
Yeşilbağlar Mh. Selvili Sk.
Beyaz Ofis no:2-2/4
Pendik / İstanbul

İletişim
destek: destek@all-in-tech.com.tr 
Telefon: +90 216 599 06 65